Asuman GÜNEŞ

“Karanlıktan Aydınlığa Sürekli kabızlık sorunu ile mücadele ediyordum. Günümüz neredeyse yarısı lavaboda geçmesine rağmen, ağrılarım devam ediyordu. Hastaneye gidip birtakım tedavi süreçlerinden geçmeme rağmen bir sonuç alamadım.
Hastalığıma yanlış teşhis konulmuştu. Daha sonra bağırsağımda kitle olduğu anlaşıldı. Birkaç doktora muayene olduk. Tek çarenin bağırsağın dışarı alınması olduğu söylendi. Bunu öğrenince dünyam başıma yıkıldı. Ama ümidimi hiç kesmedim. Hep Allah’a dua ettim. Bağırsağımın dışarı alınmasını istemiyordum. Başka bir çaresi olmalı diyerek ailemle birlikte araştırmaya koyulduk. Ve bağırsağımın dışarı alınmadan tedavi edebilmemin mümkün olduğunu öğrendik. Dr. Oktar Asoğlu’na gittim. Dr. Oktar Asoğlu: “Önce Allah’a sonra bana güven. Seni ameliyatsız tedavi edeceğim,” dedi. Onun bu sözleri ve güler yüzü beni adeta hayata bağladı. Ona güvendim ve tedavi sürecim başladı. Sekiz ay süren bu yolculukta doktorum desteğini benden hiç eksik etmedi. Her seferinde beni bir kez daha hayata bağladı. Ve sonunda tedavi sürecim bitti. Robotik cerrahi yöntemi ile bağırsağımdaki kitleden kurtuldum. Hastanede bir gün yattıktan sonra evime geldim.

İşte o gün benim ve ailem için bayram gününden farksızdı. Adeta ikinci kez doğmuştum. Sağlığımı önce Allah’a sonra Dr. Oktar Asoğlu’na ve ekibine borçluyum.

Her şey için teşekkür ederim.
Dualarım sizlerle”