Rahmi KOÇ / Kanada

“Sn. Prof. Dr. Oktar Asoğlu ve ekibine,

Sayın hocam öncelikle size ve ekibinize çok teşekkür ediyorum. Sizler bu ülke için çok büyük bir şanssınız.

Kolon kanseri (rektum) tanısı konduktan sonra hemen bir araştırmaya girdim. Türkiye’de isim yapmış bu konuda uzman ilk 10 doktora muayene oldum. Doktorların tamamı acilen ameliyat olmam gerektiğini söylediler.

Ve son olarak size geldim. Daha ilk tanışmada kendimi tedavi olmuş gibi hissettim. Sizin sıcak sarılışınız bana büyük bir ümit ve güven verdi. Sizden bun kanserin ameliyatsız tedavi edilebileceğini öğrenince hem çok sevindim, hem de şüpheyle baktım. Acaba mümkün müdür diye çok sorgulayıp araştırdım. Çevremdeki doktor ve diğer arkadaşlarım bu tedavi yöntemine karşı çıktı. Hatta daha da ileri gidip denek olmayın tepkilerini aldım.

Bu kapitalist dünyada asıl kazancı ameliyat etmek olan bir doktor için ameliyatsız yöntemlere zaman harcayıp kendi bindiği dalı kessin diye düşünmeden edemedim. Cerrahın işi ameliyat etmek olduğuna göre niye böyle bir yola girsin. Kafamdaki tüm soruların tek cevabı vardı. Sizin idealist, ülkesine ve insanlığa hizmet etmekten başka bir amacınız olmadığıdır. Diğer türlü ameliyat yöntemiyle daha hızlı ve büyük paralar kazanmak varken niye.

Şu an tüm tedavilerim bitti ve kontrol altındayım. Tanı konulmadan önceki halimden daha sağlıklı ve enerji doluyum. Sizdeki pozitif enerji olduğu gibi hastalarınıza geçiyor ve bu enerji çoğu kanser ilacından daha çok etki yapıyor.

Umarım sizden haberdar olmayanlar da bir an önce haberdar olurlar ve böyle bir şansları olduğunun farkına varırlar.

Yakın ilgi ve sıcak sarılışınız için size ve ekininize çok çok teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Allah sizi korusun ve yardımcınız olsun.

Not: Kanada vatandaşı olduğum için raporlarımı Kanada’daki doktorlarıma da gönderdim ve Kanada’daki doktorlar da acil ameliyattan başka çözüm olmadığını tarafıma bildirdiler.”