Devrim KARAOĞLU – 7.08.2018

“Hayatımın en zorlu döneminde karşımıza çıktı Oktar bey. Bundan 3 sene önce 39 yaşında kanser teşhisi ile karşı karşıya geldiğimde tüm ailem benim için iyi bir cerrah aramak için seferber oldu. Tesadüfen Oktar bey’in eski hastalarından birisinin tavsiyesi ile tanıştım doktorumuzla. İlk randevuya giderken çok gergin ve stresliydim. Randevu bittiğinde eşim ile birlikte kesin kararımızı vermiştik ameliyatı Oktar bey’in yapmasına. Bu kararı verirken hiç tereddüt etmedik, çünkü Oktar bey iyi bir cerrah olmanın ötesinde iyi bir insandı, merhametliydi, nazikti ve çok duyarlıydı. Başarılı bir ameliyat sürecinin ardından hastanede kaldığım süre boyunca sadece doktor olarak değil, ailesinden birisiymişiz gibi ilgisini, alakasını hiç esirgemedi. Ailemin ve benim moralimizi yüksek tutmamızda çok yardımcı oldu.

Hastalık yoktur, hasta vardır diye bizi hep uyardı. Siz hayatınızı yaşamaya devam edin, hastalık ile ilgili her şey benim kontrolümde dediği günler kendimi çok güvende hissettim.

Sağlıkla geçirdiğim her gün için Oktar bey’i minnetle ve sevgiyle anıyorum. Ailem ve ben kendisine ne kadar teşekkür etsek az kalır.
Sevgiler”