Gülsüm EKMEKÇİ – 19.11.2021

  Merhabalar ben Denizliden Gülsüm Ekmekci özellikle ilimi de yazdım ki hocamın başarısı adını duyan ama uzak diye umutsuzluğa kapilan ya da zor olacağını düşünen kişilere umut olsun diye belirtiyorum. 31 yaşındayım  mayıs 2021 de sigmoid kolon 3 evre teşhisi konuldu. Gittiğin bir çok doktor açık ameliyat olmam gerektiğini söyledi.  Ben ise hic istemiyordum açık ameliyatı çünkü onumde o şekilde örnek çoktu ve zordu. sonra araştırdım başka şehirde işinin ehli denilen ünlü bi doktor buldum gittik.  

Benim durumumu öyle bir anlattı ki laparoskopi yapacaktı ama çok zor riskli bir ameliyat zaten çok ilerlemiş şunu yapacağız bunu yapacağız ücretiniz bu dedi. sonra araştırdım allahtan karşıma mucizem Oktar hocam cıktı . ilk dedim ki istanbul nere denizli nere gitsek bize oralarda kim yardımcı olacak bilmediğimiz büyük şehir . Hadi olduk sonra bisey olsa nasıl bidaha uzlaşacağız ilginmezler ki diye dusunduk. Neyse aradım   telefonda bile o kadar güzel ilgilendiler ki düştük yollara hocamla tanıştık . Öyle güzel anlattı öyle rahatlatıcı öyle sıradan bir olaymis sanki benim biseyim biseyim yokmus cok basit bir is gibi anlattı ki o zaman birkere daha anladım doğru yerdeyim . O kendine olan güvenini bize öyle güzel yansıttı ki dedik evet gerçekten bu isin ehli . hepsinin yaninda adam gibi adam doktor gibi doktor. ameliyattan öncesi sonrası her zaman yanımızda he rzaman destekcimiz.

Tabi ki de Vusal hocam ve ekibi bir harika.  asla ameliyattan sonra da bir sorumuz cevapsız kalmadi bir istegimiz geri çevrilmedi.  Böyle insanlar iyi ki varlar.