Gülver Gören ÜZMEZ – 06.10.21

  Değerli Oktar Hocam,  

Öncelikle size, sayın Dr. Vüsal Bey’e, bu süreçte sizinle birlikte yer alan tüm ekibinize, Zuhal ve Serap Hanım’a teşekkürlerimizi sunuyoruz.  

2020 Eylül ayında anneme yapılan Kolonoskopi sonucunda rektumda yüksek riskli bir polip bulundu ve CA şüphesiyle çeşitli ek tetkikler istendi. Sonuçları beklerken bir yandan da doktor araştırmaya başladık. Daha önce çok yakın bir arkadaşımın babası da yıllar önce sizin tarafınızdan ameliyat yapıldıktan sonra tedavisini olup iyileşmişti ve hayatına şu anda çok sağlıklı bir şekilde devam ediyor. Onların da tavsiyesiyle hemen randevu alıp muayeneye geldik. Size gelmeden önce yaşadığımız endişe ve karamsarlığın yerini size geldikten sonra umut ve pozitif düşünce aldı. Bizimle her şeyi detaylı bir şekilde paylaştınız ve bize emin ellerde olduğumuzu hissettirerek güven verdiniz. Ameliyat öncesi çıkan sonuçlar biraz riskli görünse de, başından itibaren tecrübelerinize dayanarak söylediğiniz gibi ameliyat sonucunda çıkan sonuç çok güzeldi ve polipin CA aşamasında olmadığını öğrendik. Yaşadığımız mutluluğun tarifi yoktu.   

Annemi sağlığına kavuşturduğunuz ve bu süreçte bize verdiğiniz güven ve destek için size ne kadar teşekkür etsek az. Biz tecrübenizden ve hem kendi hem de ekip olarak başarınızdan çok etkilendik. Fakat bunun da ötesinde, bizi etkileyen bir diğer özelliğiniz bir doktor olarak verdiğiniz güven ve kurduğunuz empati sayesinde hastalarınızı rahatlatan tavrınızdı.   

Biz sizi hem doktor olarak hem de insan olarak çok sevdik. Voltaire’in de dediği gibi “Her şeyden önce insan olunmalı; ondan sonra doktor”. Siz ve ekibiniz her ikisini de layığıyla yerine getiriyorsunuz.   

Her şey için çok teşekkürler,   

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle,   

Sağlıcakla kalın,  

Gülver Gören Üzmez’ın Kızı Beril ve Ailesi