İsmail HAN – 26.10.2018

“Prof.Dr. Oktar Asoğlu (Bizim için Mükemmel İnsan Oktar Asoğlu)
19 haziran 2018 eşime rectum ca tanısı konulup hayatımızın değiştiği gün.Alınan radyoterapiden sonra ameliyat edilebilir denildi.Ameliyatı eşime kabul ettirebilmekle uğraşırken,kime ameliyat olacağımızı araştırmaya başladık.Hastalığımızın her aşamasında yanımızda olan Sevgili onkologumuzdan bu işi en iyi yapacak kişinin Oktar Asoğlu olduğunu öğrenince hemen randevu aldık.İnternetten araştırdığımızda da gerçekten bu işin üstadı olduğunu öğrendik.
14 Eylül 2018 Oktar Hoca ile ilk karşılaşmamız.Ve hayatımıza yeni bir ışık doğmasını sağlayan gün.Muayenehanesine girdiğimizde bizi çok sıcak bir şekilde Zuhal Hanım karşıladı.Sıramızı beklerken Oktar Bey ara ara bize selam verip muhteşem pozitif enerjisi ile eşimin bütün stresini almıştı zaten .Tetkiklerimizi inceleyip muayene ettikten sonra bizi karşısına aldı. Yaklaşık 5.dakikada aylardır doktor ve hastane stresi yaşayan eşimi ameliyata ikna etmekle kalmadı ameliyattan sonraki hayatı ile ilgili de müthiş bir özgüven verdi.
Yaptığı Ameliyatın başarısı ve sonuçları ile ilgili doğal olarak bir şey söylemek mümkün değil.Çünkü bu işin mükemmeli varsa o da Oktar Hoca’nın yaptığıdır. Zaten.Herşey çok güzel oldu. Etrafımızdan duyuyorduk”Profesörler ameliyat ederler sonra asistanlarına bırakırlar”.Ama Oktar Hoca’yı gördükten sonra tüm fikirlerimiz değişti.Hastanede kaldığımız hergün sabah akşam mutlaka yanımıza geldi.Güler yüzü ve pozitif enerjisi ile bize resmen hastalığımızı unutturdu.Hastaneden sonra da her hafta kontrole çağırdı.Biz kontrollere sıcak,samimi enerjisini almak için çok isteyerek gittik ve O’nun yanından her ayrıldığımızda hastalıktan biraz daha uzaklaştığımızı hissettik.
Bize hayatımızın bu gününe kadar yaşadığımız en büyük sıkıntımızda; Sizinle karşılaştığımız günden itibaren gösterdiğiniz güler yüzünüz sıcak ilginiz için ,Özellikle hastanede sabah-akşam hiç aksatmadan odamıza mutlaka gelerek mükemmel enerjinizle motive edip bizi hastalık sendromundan hep uzak tuttuğunuz için size çok teşekkür ediyoruz.Biz artık sizi artık ailemizden bir parça gibi görüyoruz ve hep öyle kalacaksınız.
Sevgili Hocam,İyi ki varsınız.
Müthiş enerjiniz ve yeteneklerinizle ihtiyacı olan insanlara hep yardımcı olabilmeniz için Allahım Size Güç Kuvvet Versin.
Ayrıca gülen yüzü ile tüm işleri ışık hızı ile çözen Zuhal Hanım’a, Bu süreçte yine hep yanımızda olan Burak Bey’e de Kocaman Teşekkürler,
Allah hepinizden razı olsun….
İsmail Han (Eşim Rabia Han duyguları ile) ”