Ramadan NEYİŞ – 19.11.2018

“23.05.2016’da özel bir hastanede kolonoskopi sonucu makata 3 cm mesafede 9 cm ebatında tümör tespit edildi. Patoloji sonucunda rektum ca olarak tanı konuldu. Böyle soğuk teşhisi ailemde hiç duymamıştım ve yaşamamıştım.
Tanıdığım bir Doçent Doktor Genel Cerrah operasyon sonucu devamlı torba taşımam kesin dedi ve bana Sayın Prof.Dr.Oktar ASOĞLU’na gitmemi önerdi. Prof.Dr. Oktar ASOĞLU’nu ilk görüşümde bana güven verdi. Bana verdiği tüm tedaviyi harfiyen uyguladım. 22.12.2016’da kapalı (robotik) operasyonum yapıldı ve 4.günümde taburcu oldum. Beni önce kanserden sonra kalıcı torbadan kurtaran Sayın Prof.Dr. Oktar ASOĞLU’na ve anestezi dahil tüm ekibine nefes aldıkça dualarımı ve minnettarlığımı saygılarımla sunarım.
NOT: Tıbbi başarısının dışında insani yaklaşımı şahsım için değil tüm hastalarına kapıdan değil candan şikayetini sorması, kanser olan bir hasta için ne olduğunu yaşayan bilir, böyle bir değerli insanı doğurup milletimize ve vatanımıza hayırlı bir evlat olarak yetiştiren annenin ellerinden öperken derdine çare arayan tüm hastalara Allah acil şifa versin. Merhametli ve iyi insanlarla karşılaşmalarını nasip etsin. Saygılarımla”