Serdar LALE – 8.02.2019

“Bağırsağımda bulunan bir kitleden dolayı ameliyat olmam gerektiği için cerrah arayışım sırasında sevgili doktorum ile temas etmek için aradığımda, Zuhal Hanım sayesinde son derece profesyonel ve bir o kadar da içten bir karşılama deneyimledim.

Girdiğim andan itibaren müthiş samimi bir ilgi gördüm. Sonrasında durumum biraz nadir olduğu için Oktar hocanın yapılan araştırmalara dayanarak verdiği bilgi, kendi deneyiminden bir saniye bile sıkılmadan yaptığı anlatımlar durumumu çok iyi anlamamı ve kesin doğru adreste olduğuma emin olmamı sağladı.

Kurduğu iletişim ve ilişkideki sahicilik, tam güvenerek tüm süreci bir saniye bile soru işareti olmadan yaşamamı sağladı. Sonuç olarak süper başarılı bir operasyon geçirdim. Ameliyattan çıktığımın ertesi günü ayaklandım, üç gün sonra taburcu oldum, bir hafta sonra istediğimi yiyip içebilmeye başladım, bir ay sonra hayatım normal seyrine döndü.

Tüm bu süre boyunca bilgeliği, sahiden benim için sevinmesi gerçekten hayret uyandırıcı. Her sorum cevaplandı, her aşamada bilgilendirildim, şakalaştık, sohbet ettik, sarılarak karşılandım ve uğurlandım. O kadar yoğun olmasına rağmen sanki tek hastası benmişim gibi özel ilgi görmemden dolayı, bir insan olarak hayran kaldım.

Son olarak da bütün gün çalışmış olmasına rağmen akşamın bir vakti temiz çıkan patoloji sonucunu vermek için kişisel olarak aradığında benimle birlikte mutlu olması, kutlaması eşsizdi.

İyi ki senin gibi bir insan tanıdım, iyi ki böyle bir iş yapıyorsun, iyi ki bu şekilde yapıyorsun.”