Songül KENAR – 19.08.2022

  2022 Ocak ayında yapılan kolonoskopi sonucunda anneme rektum ca tanısı kondu ve büyük bir üzüntü yaşadık.Pet çekimi sonrası herhangi bir organa sıçramadığına biraz olsun sevinsek de, tümörün makata oldukça yakın olması bizi baya endişelendirmişti. Oktar hocaya gidip sonuçlarımızı gösterince hemen sevgi dolu sarılmasını yapıp, kalıcı torba asla yok şeklinde söze başlayarak kısa süreli (1 ay kadar) geçici torba olacağını ve onu sonra alacağını söyledi.

1.ameliyat gayet iyi geçtikten sonra taburcu olup 1 hafta sonra kontrole kliniğe gittiğimizde ameliyat yerinin iyileştiğini ve torbayı artık alabileceğini söyledi.(Hem de hemen ertesi gün için)
2. Ameliyatta gayet iyi geçmişti, kontrolde kemoterapiye de gerek kalmadığını öğrenince çok sevindik. Yıpratıcı bir süreçti fakat Oktar Hoca ve ekibinin sayesinde atlattık. Hepsine çok teşekkür ediyoruz, birçok kez sorularımızı yanıtladılar. Özellikle Vusal Hoca annemin ağrılarının olduğu dönemde ne zaman arasak sorularımızı cevapladı, neler yapabileceğimiz konusunda yol gösterdi.

Hepiniz iyi ki varsınız, herşey için çok teşekkürler.

Yaren KENAR (Songül KENAR’ın kızı)