Şükran DEFNE – 21.10.2020

   

Merhaba,iyi günler Oktar bey  

Size çok teşekkür ederiz, annemizi yıllardır yaşadığı sıkıntılardan kurtardınız Annemiz 65 yaşında.Son yıllarda ara sıra bahsettiği fakat özel bölge olduğu için utandığından Dr a gitmeyi ertelediği bir durumu vardı. Büyük abdestini yaparken makatından bir et parçası çıktığını ve her seferinde kendi el yordamı ile geri ittiğini söylüyordu. Fakat Dr a gitmekten sürekli kaçıyordu. Geçtiğimiz yaz bir kaç kez ishal geçirdi ve bu durumunu daha da tetikledi sanıyoruz.Temmuz ayı sonlarında şikayetler iyice artınca Adapazarı nda Dr a götürdük. Genel cerrah Zahide hanım muayene ettikten sonra bağırsak sarkması olduğunu izah etti.Ve bizi size yönlendirdi. Bu operasyonu en iyi ve düzgün şekilde Oktar bey yapabilir dedi.  

12 Ağustos Çarşamba günü kliniğinize muayeneye geldik ve siz de aynı şekilde bağırsak sarkması olduğunu söylediniz. Bize ameliyatın nasıl olacağını, yöntemlerinizi izah ettiniz.Ve Perşembe günü yapılabileceğini bildirdiniz. Biz de tabi annemizin bir an önce bu sıkıntıdan kurtulmasını istiyorduk.Kabul ettik. Hemen o gün 3 gibi Acıbadem hastanesi ne yatış gerçekleşti. O gün ve gece boyunca ameliyata hazırlık aşamaları devam etti. Perşembe günü öğlen vakti annem ameliyata alındı. Ameliyat çok güzel geçti şükürler olsun, kapalı ameliyat oldu, ameliyat sonrası hiç bir şikayeti olmadı maşallah Ertesi gün cuma günü öğleden sonra eve döndük. Sizden ve ekibinizden çok memnun kaldık.  

Annemizi tekrar hayata bağladınız.Ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi ki varsınız hocam.. Ülkemizde sizin gibi kendini geliştirmiş başarılı bir hekimin olduğunu bilmek gurur verici…