Tahir YONAR ve Çocukları

“Edirnede endoskopi sonrası mide ca tanisi konan babam icin hic bir sekilde cerrahi sansin olmadigi ve direk kemoterapiye baslamasi gerektigi söylemişti.Umudumuzun bittigi yerde sayin Oktar hocamiza ulastik.Zaman gecmeden babamin muayenesini gerceklestirdi ve bizi hic bekletmeden ameliyat karari verdi.Göstermiş olduğu samimi ve babacan tavir ile vermiş olduğu umut ışığı babamin ve biz çocuklarının yolunu aydinlatti.Başarılı bir ameliyattan sonra babamiza saglikli bir yasamin yolunu acti.Bu surecte butun sorularimiza hic sıkılmadan detaylı bir şekilde bizzat kendisi cevaplandirdi.Oktar hocamin ve ekibinin emegine yüreğine binlerce kez Teşekkürler. Nefes aldigimiz sürece minnattarligimiz ve dualarimiz sizlerle.

Oktar hocamda biz bir doktorun hastaya olan dokunusunun tedaviden daha onemli olduğunu yaşadık.Hastanin doktora olan guveni bu dokunusla pekisti.

Oktar hocam sayesinde babamiz kabullenmesi zor olan hastaligi kabullenip tedavi icin kendinde güç buldu.Her sey icin bizi daha güçlü yapan Oktar hocamdan Allah Razi olsun .

Saygilarimla”