Zeynep ŞEN – 1.03.2019

“Sevgili Oktar Hocam,

Yaklaşık 20 senedir bir Kamu Kuruluşunda memur olarak çalışıyorum. Özel bir hastanenin Doktoru bana Kolon ve Karaciğer Kanseri olduğum halde Hemoroit teşhisi koydu ve beni 2 ay boyunca tedavimden yoksun bıraktı. Bir diğeri ise teşhis koydu ama hem güven vermedi hem de moralimi alt üst etti.

Hastalığımı öğrendiğimde henüz 2 gün olmuştu ve bu şoku atlatmam 5 ve 10 yaşlarındaki çocuklarımı düşününce pekte kolay olmadı. Sonra şükürler olsun bir arkadaşımız ve internetteki araştırmalarımız sayesinde sizden başka hiç kimseyi tedavim için düşünemez oldum ve bir iki gün gibi çok kısa bir sürede sizinle tanışma fırsatını bana verdiniz. İlk önce beni bir hastanız olarak kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederim.

İnanın ben sizin kadar hastasına değer veren, seven sayan , bir o kadar moralini zirvede tutan bir hocaya daha rastlamadım. Nasıl ameliyat oldum, nasıl hızlı bir iyileşme sürecine girdim hala anlamış değilim. İnanın kendimi sizin sayenizde grip olmuş ve iyileşmiş gibi hissediyorum.

Hocam başta size sonra tüm ekip arkadaşlarınıza ne kadar teşekkür etsem ne kadar dua etsem hala yeterli olmayacağını biliyorum. İyi ki sizinle tanışma fırsatım oldu, iyi ki beni tedavi etmeyi kabul ettiniz ve iyi ki benim hocam oldunuz.

Sizlere sonsuz teşekkür ederim.”